Anasayfa Hakk─▒m─▒zda ├ç├Âz├╝mler Sat─▒┼č Kanallar─▒ Etkinlikler ─░leti┼čim
DEKORJŢNAL
   
  Hakk─▒m─▒zda
 
 
Tamam─▒ yerli sermaye ile kurulan ve bugüne kadar ülkemiz DUVAR ST─░CKER sektörü alan─▒nda gerçekle┼čtirilen en büyük yat─▒r─▒m olarak nitelendirilebilen DUVAR ST─░CKER, Grup internet siteleri , Bayileri , Sat─▒┼č temsilcileri ve çözüm orta─č─▒ internet siteleri ile ülkemizin dekorasyon alan─▒nda dünyaya aç─▒lan kap─▒s─▒ konumuna gelmi┼čtir.

Ürün yelpazesini piyasadan gelen taleplere göre geni┼čleten DEKORJ─░NAL ülkemizin çe┼čitlili─či en fazla olan dekoratif ürünler internet sitelerini kurmu┼čtur. Tamamen kendi ekibindeki grafikerler taraf─▒ndan tasarlanan, lisansl─▒ olarak sat─▒n al─▒nan ve amatör sanatç─▒lar─▒n çal─▒┼čmalar─▒n─▒n sat─▒┼č─▒na yer vererek, desen ve dekor yelpazesini her gün geni┼čletmektedir. Bu sayede bugün için kalitesi ve çe┼čidi ile DEKORJ─░NAL ürünleri iç ve d─▒┼č pazarlarda aranan bir marka konumuna gelmi┼čtir.
DEKORJ─░NAL 'in mü┼čteri odakl─▒ kalite anlay─▒┼č─▒, T.P.E onay─▒yla belgelenmi┼č; ve DEKORJ─░NAL DUVAR ST─░CKER ismi T.P.E Taraf─▒ndan 2008/53925 Marka tescil numaras─▒ ile sabitlenmi┼čtir.DEKORJ─░NAL duvar sticker ürünleri

Türkiyede kendi alan─▒nda bir ilk olup çin piyasas─▒ndan giri┼č yapan "PP" ka─č─▒t olarak tabir edilen ürünlerin kalitesizli─či ve Yurt d─▒┼č─▒ ürünlerin yüksek fiyatlar─▒na kar┼č─▒ bir alternatif olmaktad─▒r.


Tüm ürünlerimiz %100 Kendi üretimimiz oldu─čundan garantimizdedir.Ürünlerimize o kadar güveniyoruz ki, Duvar boyalar─▒ndaki hatalar ve kullan─▒mdan do─čan problemler haricindeki tüm sorunlara kar┼č─▒ tüm set sticker ürünlerimiz %100 de─či┼čim garantilidir.Ürünlerimizin hiç biri çin stickerlerinde kullan─▒lan kanserojen materyaller ihtiva eden boyalar kullan─▒lmadan üretilmektedir. Bu sayede çocuk a─č─▒rl─▒ olan desenlerimizi en de─čerli varl─▒klar─▒n─▒z olan çocuklar─▒n─▒z─▒n odalar─▒nda ve kre┼č-anaokulu gibi alanlarda güvenle kullanabilirsiniz.
 
Dekorjinal Duvar Sticker Türk petent enstütüsü taraf─▒ndan 2008/53925 Tescil numaras─▒ ile koruma alt─▒na al─▒nm─▒┼čt─▒r.
 
 
 
 

 

 
   Anasayfa     |       Hakk─▒m─▒zda     |       ├ç├Âz├╝mler     |       Sat─▒┼č Kanallar─▒     |       Etkinlikler     |       ─░leti┼čim